Clean Pool 64706007200 Solární ohřev vody 1 m2

TOP 41 v kategorii Ohřev vody k bazénům

Clean Pool 64706007200 Solární ohřev vody 1 m2

Solární ohřev vody 1m2 nelze použít samostatně, je určený pouze pro rozšíření plochy solárního ohřevu 3 m2!...
1 199 Kč

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 3 049 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 529 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 181 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč100 % • 2 636 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta109 Kč98 % • 8 781 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Typ ohřívadla
solární

• , zakoupeno v Bazény Akce

V pořádku.

• Velmi flexibilní
    • Lze spojit do většího celku
    • Je to úzký a velmi dlouhý pás, který je uprostřed ještě rozdělen

Udělali jsme chybu a nepřečetli si, že je to rozšiřující modul k většímu celku. No, to asi nevadí.
    Ale překvapilo nás, že je to cca 50cm široký a 200cm dlouhý pás. Je potřeba s tím počítat, že je to tak dlouhé, čehož jsme si nevšimli.

• Levný výrobek ,hlavně funkční,jsem spokojená

Doporučuji,opravdu funguje a vodu ohřeje

Typ ohřívadla
solární

Solární ohřev bazénové vody 1m2

Plastové sluneční absorbéry vhodné především k sezónnímu ohřevu vody v bazénu. Solární ohřev pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků, předává ji vodě, která proudí panelem. Solární ohřev je vyroben z pevného polypropylenu, nerezne, nezarůstá vodním kamenem, ohřeje vodu na příjemnou teplotu. Solární ohřívač lze snadno zapojit pomocí bazénových hadic.

Solární ohřev - výhody:

- úsporný
- šetrný k životnímu prostředí
- povětrnostně stálý
- vhodný pro všechny bazény s filtrací
- ohřeje vodu až o 5°C

Rozměr solárních kolektoru:
1m2 - šířka 0,33m a délka 3m

Solární ohřev vody 1m2 nelze použít samostatně, je určený pouze pro rozšíření plochy solárního ohřevu 3m2 (zvyšuje účinnost solárního ohřevu 3m2)!

Systém solárních kolektorů se pomocí hadic propojí k filtrační pumpě (odtok vody) a bazénu (přítok vody). Průtokem v solárních panelech se voda zahřeje a vrací se zpět ohřátá do bazénu. Design solárních panelů byl navržen tak, aby mohlo docházet k ohřevu vody pomocí co největší plochy. Ohřev vody tímto způsobem je velmi efektivní a samotný ohřev vody je bez nákladů. Solární panel je vyroben z TPE (termoplastický elestomer) a PE (polyethylen) materiálu, nepodléhá korozi a ničení v důsledku působení rzi. Solární panely jsou oboustranné, což zvyšuje jejich životnost.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Bazény Akce

V pořádku.

• Velmi flexibilní
    • Lze spojit do většího celku
    • Je to úzký a velmi dlouhý pás, který je uprostřed ještě rozdělen

• Absolutní šmejd. Tenké provedení, tím pádem dochází po nějaké době k prasknutí a tečení.

Toto se netýká přímo Bazeny.IT, ale solární plachty a hlavně firmy TV Product. U této firmy jsem v roce 2013 koupit celý set solárních panelů 3 ks (vč. příslušenství) za cca 1800 Kč. Cena byla přiměřená, ale pak nastal velký problém. Hned po sestavení jeden panel jemně stříkal. Reklamace nebyla uznána. Prý jsem to udělal sám. Další věc a to podstatná byla ta, že smontovat jednotlivé díly do sebe byl u některých solárních panelů nemožné. Smontování probíhá zasunutím bajonetovým způsobem do sebe a otočením, kde kolík zajede do výřezu. Ale ejhle v několika případech se mi podařilo kolík ulomit a to jsem nevykládal žádnou sílu. Reklamace opět neuznána. Bohužel montáž je u těchto panelů velký a zákeřný problém. Další problém byl jednotlivé trubičky vedoucí vodu jsou po nějaké době od sebe odděleny - odtrženy a tak vzniká problém, protože jednotlivé trubičky doslova jenom plápolají a je nutno je nějak zajistit. Ono totiž provedení solárního panelu je velmi tenké a tím náchylné k roztrhání . Po roce používání začaly trubičky praskat a tím pádem voda jemně stříkala. Toto jsem řešil zalepením lepidlem. Občas se stalo, že jsem přišel domů a některý solární panel opět jemně stříkal. Takže znovu zalepení dírky - většinou se jednalo o podélné praskliny. Letos jsem se úplně vyděsil. Když jsem totiž spustil solár, tak voda stříkala v takovém množství, že by že by se za dopoledne vypustil celý bazén. Lepení v tomto případě již bylo zbytečné Tak jsem se nas...al a všechny panely jsem vyhodil a nahradil černou trubkou z polyethylenu a uvidím co bude. Zatím to funguje a nehrozí prasknutí solárního panelu. Vidím, že jsem se rozepsal. Závěr je nekupovat tento solární panel a to v žádném případě!!!!!!!!!

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Levný výrobek ,hlavně funkční,jsem spokojená

Doporučuji,opravdu funguje a vodu ohřeje

• , zakoupeno v Bestseller.cz

• spokojenost, kvalita

zboží vyhovuje svému účelu

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

Snadné rozšíření původního ohřevu.